Odborné poradenstvo

Po oslovení našej spoločnosti  Vám poskytneme odborné poradenstvo v oblasti bývania od podlahových krytín až po kompletné zariadenie Vášho priestoru. Zároveň Vám dokážeme poskytnúť odborné poradenstvo aj v oblasti životného a neživotného poistenia.

Grafický návrh a cenová ponuka

Spracujeme interiér Vášho bývania ako celok, vrátane návrhu dispozičného riešenia, farebnosti, rozmiestnenia doplnkov a svietidiel tak, aby vyhovoval vášmu estetickému cíteniu ale aj všeobecným technickým a ergonomickým zásadám. Všetky návrhy sú spracovávané počítačovou grafikou v 3D čo otvára priestor pre viaceré modifikácie, z ktorých si vyberiete tú, ktorá najviac vyhovuje vaším predstavám. K vytvoreniu grafického návrhu je potrebné zaslať nám pôdorys priestoru (rozmery stien, pozícia okien a dverí, zvolený materiál, farebné prevedenie a pod.) a vaše požiadavky.

Zameranie priestoru

Hneď po schválení návrhu a cenovej ponuky si s Vami dohodneme osobné stretnutie v pohodlí Vášho domova a prevedieme odborné zameranie a dôkladne doplánujeme všetko potrebné pre objednávku.

Objednávka

Podľa zamerania spoločne doladíme grafický návrh, doplnky a príslušenstvo. Keď je všetko odsúhlasené, pripravíme podklady na objednávku. Spolu s ňou od nás dostanete projekt rozmiestnenia inštalácii, tak aby ste mali technický podklad pre realizáciu nevyhnutnej stavebno-inštalačnej prípravy. Po uhradení zálohy je Vaša požiadavka zadaná do výroby a bude dodaná v dohodnutom termíne.

Nákup na splátky

Naša spoločnosť vám v súčasnej dobe ponúka nákup nábytku prostredníctvom splátkových systémov HOME CREDIT.

Doprava a vynáška

Zakúpený tovar si môžete vyzdvihnúť osobne u nás alebo Vám zaistíme bezproblémová dopravu a vynášku našich produktov na miesto určenia. Dopravu zabezpečujeme prostredníctvom zmluvných partnerov.

Montáž

Táto služba vysokej kvality Vám zaručí, že Váš nový nábytok bude zmontovaný profesionálnym tímom našich montážnikov. A to vrátane odborného pripojenia spotrebičov na média t.j. vodu, odpad, elektrinu resp. plyn. Po ukončení prác Vám  interiér odovzdáme uprataný, vrátane odvozu odpadu a ekologickej likvidácie obalov.

Servis

Garantujeme vysokú kvalitu a úplnú technickú spôsobilosť všetkých nami ponúkaných výrobkov. Je pre nás samozrejmosťou, že vám zabezpečíme plnohodnotný záručný a pozáručný servis. Štandardne na naše produkty poskytujeme plnú a neobmedzenú záruku v trvaní 24-tich mesiacov. Pri niektorých   výrobkoch je záruka od dodávateľov stanovená individuálne.

Reklamačný poriadok AETAS Všeobecné obchodné podmienky predaja spoločnosti AETAS